00 Kč
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Návrhy osvětlení a kalkulace

Nejsme jen prodejci osvětlení, ale velmi nám záleží na tom, aby si zákazníci koupili osvětlení, se kterým budou po všech stránkách spokojeni. Proto v Dekolampu nabízíme nadstandardní, přitom ale bezplatnou službu profesionální individuální konzultace a možnost množstevní slevy.

S čím pomůžeme?

Poradíme, jaké zvolit správné rozmístění svítidel, jakou mají mít světla barvu a intenzitu a jak je sladit s celkovým designem interiéru. Vypracujeme návrh a při větším odběru nabídneme množstevní slevu.

Co získáte?

Během jedno- až dvouhodinové konzultace se dozvíte mnoho důležitých a podnětných informací a následně vám naši specialisté zašlou jeden návrh s možností variant pro některé prostory.

Jak se objednat?

Osobní schůzku pro individuální návrh a kalkulaci si můžete rezervovat přes následující formulář:

Kdo se vám bude věnovat?

S vaším projektem si hravě poradí náš tým světelných specialistů, kteří mají celý sortiment v malíčku.

 

Zákaznické reference

Costumer Icon

Soňa

S e-shopem Dekolamp mám nejlepší zkušenosti. Když jsem před nedávnem vybírala svítidla do naší novostavby, byla jsem už trochu v koncích. Pak jsem se seznámila s paní Janou a společně jsme doladily vše ostatní. Máte krásný výběr svítidel a zkušené zaměstnance, kteří jsou ochotní a pomůžou.

Costumer Icon

Marek

Byli jsme moc spokojení se službami firmy Dekolamp. Paní Jana se nám na schůzce perfektně věnovala a hlavně poradila tam, kde jsme si nevěděli rady. Nechali jsme si osvětlit celý náš dům😊. Moc děkujeme a doporučujeme.

Costumer Icon

Jana

Moc děkujeme za velmi rychlou a vstřícnou spolupráci. Paní Jana je velmi milá a ochotná, pomohla s vybráním svítidel a zároveň dodání proběhlo naprosto skvěle. Jsme moc spokojeni. Přejeme mnoho spokojených zákazníků jako jsme my.

 „Ne všechna pěkná svítidla se hodí všude“

V čem lidé nejvíce tápou?

Nejčastěji neví, jakou barvu světla použít do jaké místnosti, a také mají problém určit, jaké množství světla bude nutné, tedy jakou zvolit svítivost osvětlení.

A jakých chyb se nejčastěji dopouštějí?

Největší chybou bývá líbivost světel versus jejich schopnost osvětlit daný prostor. Ne všechna pěkná světla se hodí všude. Ale odborník už ví a dokáže poradit, jak toto světlo podpořit, případně ho doplnit nepřímým osvětlením LED pásku či odrazem z jiného zdroje.

Přisazené inteligentní svítidlo
Závěsný lustr nad jídelním stolem

Kdy se má osvětlení nejlépe řešit?

V případě novostaveb nebo větších rekonstrukcí je úplně nejlepší přijít za odborníkem ještě před zadáním vyhotovení realizační projektové dokumentace. Lidé totiž většinou přijdou s vývody z dokumentace a to už bývá jen o „osazení“ svítidly a ne o návrhu pro daného člověka.

A co je nyní trendy? Chytrá svítidla?

Dneska lidé chtějí ovládat světla podle potřeby, chtějí si navolit barvu světla, intenzitu, způsob vypínání. Ale staré rozvody neumožňují zapojení složitějších systémů. V ten okamžik přichází na scénu „chytré osvětlení“, které umožňuje veškerý komfort a nevyžaduje velké stavební úpravy. Na trhu je velké množství svítidel na dálkové ovladače, ale jen pár jich dokáže fungovat opravdu „chytře“. Mít na stole pět různých ovladačů je nepohodlné a nepraktické. Zvolením systému s centrálním řízením tento problém odpadá. Systém světel jde snadno naprogramovat pomocí aplikace v mobilu či tabletu a přesně si zvolit co které světlo, ovladač či pohybový senzor, kontakt udělá a i kdy to udělá. Můžete se tedy probouzet vycházejícím sluníčkem, nechat si ztlumit intenzitu osvětlení pro noční režim a nebo rozsvítit v případě pohybu na zahradě, a to vše jen jedním světlem a příslušenstvím k němu. Dnešní systémy dokáží „chytře“ nejen svítit, ale ovládat různá další zařízení pomocí spínaných zásuvek. Možnosti jsou omezené jen vlastní představivostí a nastavit lze skoro vše.

Závěsné svítidlo v obývacím pokoji
Stojací a stolní lampa Trio

Proč je dobré osvětlení řešit s odborníkem a jakou má výhodu mít dopředu návrh?

Odborník má přehled, dokáže navrhnout a doporučit svítidlo právě podle daného zákazníka a poměrů v místnosti. Vyzná se v parametrech a ušetří spousty času hledání, shánění a do finále předejde i nepříjemnému zklamání. Díky zpracování návrhu získá člověk kompletní pohled na celý prostor. Osvětlení bude vyvážené, příjemné a ekonomicky zajímavé.

Děláte návrhy i na dálku, tedy bez osobní schůzky?

Dnešní doba nás k tomu tak nějak donutila. Návrh přes online komunikaci je o něco náročnější, ale není to nic, s čím bychom si v Dekolampu nedokázali poradit.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky