Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

E-shop ve zcela novém hávu

Nově náš e-shop najdete ve zcela novém designu. Kromě vzhledu jsme upravili i kategorie produktů a přidali hned několik doplňků.

Ode dneška naleznete náš e-shopu ve zcela novém designu. Vážíme si vaší podpory a rozhodli jsme se e-shop ještě více přizpůsobit a zdokonalit požadavkům našich zákazníků. Vzhled e-shopu je nově jednodušší, minimalistický a umožňuje snadnější a přehlednější orientaci. Zároveň jsme přebudovali menu kategorií, aby průchod mezi nimi byl jednodušší a intuitivnější.

Dlouhá cesta

Od spuštění e-shopu v roce 2016 jsme společně ušli dlouhou cestu. Původně náš sortiment sestával z celkem tří značek, které na e-shopu stále najdete. Nabídka se nám ale od té doby rozšířila na celkem dvacet výrobců, přičemž u čtvrtiny z nich jsme výhradním dovozcem pro Českou republiku a Slovensko. Rozhodně tedy máte z čeho vybírat. Od roku 2016 jsme rozsvítili již téměř 40 tisíc domácností.

Našimi cíly jsou příjemný a snadný průchod e-shopem a se zbožím spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Jednou z oblíbených doplňkovým funkcí, které jsme přidali, bylo například přidávání produktů do seznamu oblíbených. Pokud tedy váháte mezi vícero výrobky, nemusíte se rozhodnout okamžite; uložte si produkty do oblíbených a vraťte se k nim, až si budete 100% jistí, abyste ničeho nelitovali.
 
Publikovali jsme stovky informativních článků do našeho magazínu, sepsali slovník všech důležitých pojmů z oblasti svítidel, vytvořili sekci s kolekcemi, kde se můžete inspirovat naším výběrem těch nejhezčích svítidel v nejoblíbenějších stylech bydlení, zavedli jsme množstevní slevy, abyste při nákupu co nejvíce ušetřili, a spoustu dalšího...

Děkujeme vám za přízeň.

Ať vám svítidla hezky svítí!
Tým e-shopu Dekolamp.cz

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

Všechny značky