Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Startovací sady Philips Hue - žárovky, bridge a ovladače za nejvýhodnější ceny (8)

Máte respekt z moderních technologií, anebo byste si konečně rádi pořídili své první inteligentní osvětlení, ale zkrátka jen nevíte, kde začít? Máme pro vás dobrou zprávu. Výrobce inteligentních svítidel Philips Hue pro vás totiž poskládal několik praktických startovacích balíčků, které vám začátky s chytrým osvětlením maximálně usnadní.

Více 

Jak začít s chytrým osvětlením Philips Hue?

Chcete si nejdřív oťukat, co moderní osvětlení Philips Hue dokáže? Pak vám stačí začít s menší sadou 2 inteligentních žárovek Philips Hue, se kterými se propojíte s pomocí Bluetooth sítě a aplikace Hue ve svém telefonu. Pokud to s chytrým svícením myslíte opravdu vážně a chcete to rozjet ve velkém, zvolte větší sadu, kde kromě žárovek Philips Hue najdete také dálkový ovladač nebo dokonce můstek Hue Bridge, který je mozkem celého systému a umožní vám do sestavy postupně přidávat další světla či žárovky Hue.

Nakonec můžete s pomocí jediného Bridge propojit a současně ovládat až 50 inteligentních svítidel Philips Hue včetně příslušenství. Vše navíc můžete opět pohodlně řídit přímo z aplikace Hue ve svém telefonu, a to i díky spolupráci osvětlení s vaší běžnou domácí Wi-Fi sítí, která vám umožní mít světla pod kontrolou odkudkoli na světě. Stačí mít u sebe telefon s nainstalovanou aplikací a přístupem k internetu. V aplikaci si pak můžete vybrat optimální intenzitu i barvu světla, anebo své osvětlení různě automatizovat a přizpůsobit plně svému dennímu rozvrhu, aby se vybraná světla například sama rozsvěcela přesně v čase, který si v aplikaci Philips Hue nastavíte.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky