Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Led lustry do obýváku (8)

Pořiďte si do obývacího pokoje LED lustr, nenásilným způsobem tak ušetříte za energie. Jelikož v obývacím pokoji trávíte velkou část volného času, investice do úsporného svítidla se vrátí za velmi krátkou dobu. 

Více 

Různé typy LED osvětlení do obývacího pokoje

Mezi lustry do obývacích pokojů najdete i ledková svítidla, která mají velmi neotřelý a originální vzhled. LED osvětlení rozzáří každý obývák a stanou se centrem pozornosti každé návštěvy. Jsou vyráběny v různých velikostech, tvarech i barvách. Co se týká materiálu, nejčastěji je použito sklo, kov a plast. Ovšem nechybí ani nové materiály, jako například polykarbonát

Není led jako LED

LED světla do obývacího pokoje přinesou do vašeho domova moderní prvek, z kterého nebudete moci spustit oči. Může jít o jednoduché závěsné lampy s jedním nebo více zdroji, nebo o světelné rampy, které dokonale osvítí větší plochu. Dále pak různé závěsné světelné diodové kruhy.

Přednosti LED lustrů do obýváku

  • Moderní vzhled
  • Originální design
  • Široký sortiment
  • Úspora elektrické energie

Kombinujte s dalšími svítidly

Pokud hledáte jiný typ obývákového osvětlení, prohlédněte si moderní lustry nebo závěsná svítidla do obýváku. Některé kousky jsou opravdu luxusní. Pokud máte obývací pokoj v těsné blízkosti kuchyně, případně máte oba prostory propojeny, je vhodné světla v obou místnostech sladit do jednoho stylu. U nás nakoupíte i lustry do kuchyně a další produkty, jako jsou například nástěnná svítidla nebo stojací lampy, které dotvoří atmosféru v místnosti. 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

Všechny značky