Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Dětská svítidla a osvětlení Dalber (9)

Španělská značka Dalber vyrábí svítidla pro děti, která zaujmou především perfektním zpracováním a vtipným designem. Svítidla značky Dalber mají více než 30letou tradici a stále baví mladší i starší děti. Při výrobě svítidel se klade velký důraz na bezpečnost a světla splňují bezpečnostní normy Evropské unie.

Katalog:
       
DALBER

Více 

Druhy svítidel značky Dalber

Značka Dalber nabízí širokou škálu světel, která potěší děti všech věkových kategorií - od miminek po teenagery. V nabídce na webových stránkách Dekolamp najdete stolní lampy, závěsná svítidla i stropní svítidla do dětského pokoje. Oblíbená jsou také noční světla, která zpříjemní usínání. Při vybavování dětského pokojíčku můžete sáhnout po neotřelých motivech a vzorech, které ocení jak malá princezna, tak zvídavý uličník.
Osvětlení od firmy Dalber je nejenom vysoce funkční, ale také rozvíjí představivost, kreativitu a svítidla všech kategorií jsou skvělým doplňkem vybavení dětského pokoje.

Přednosti osvětlení Dalber

  • Nadčasový design
  • Originalita
  • Kvalitní zpracování
  • Vysoká bezpečnost
  • Tradice

Úspora energie s kvalitními žárovkami

Výrobky společnosti Dalber využívají LED žárovek. Díky tomu můžete ušetřit i několik stovek korun ročně. Všechny svítidla značky Dabler vám mohou pomoci ušetřit elektrickou energii.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

Všechny značky