Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Získejte ke svým novým světlům Philips Hue řídící jednotku Bridge jako dárek

Chcete využít všech funkcí svých inteligentních svítidel Philips Hue naplno? My pro vás máme řešení v podobě mozku celého systému, Philips Hue Bridge, který můžete nyní získat zdarma díky naší mimořádné akci.

Chcete získat řídící jednotku Philips Hue Bridge zdarma?

Nakupte si v našem eshopu jakákoli inteligentní světla Philips Hue alespoň za 6500 Kč a získáte od nás Hue Bridge zcela zdarma.

Akce platí od 3. 9. do 18. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Řídící jednotka Hue Bridge vám otevře dveře do světa inteligentního osvětlení

Mozkem celého systému inteligentního osvětlení Philips Hue je můstek Hue Bridge, který umožňuje připojit a ovládat až 50 světel a příslušenství najednou. Stačí zapojit do domácí sítě wifi a pomocí aplikace Hue nastavit pravidelné činnosti, časovače, vlastní scény osvětlení a další...

Ovládání světel na dálku

Hue Bridge funguje jako mozek celého systému. Propojit jej budete moci s inteligentními žárovkami, svítidly a dalším příslušenstvím a spolu s aplikací Hue zajistí, aby vše dohromady fungovalo. Připojením svých chytrých světel k řídicí jednotce Hue Bridge umožníte zároveň jejich ovládání na dálku. Hue Bridge je také nutný pro různé automatizační funkce chytré domácnosti, například plánování pravidelných činností a časování. Spárujte svá inteligentní světla k můstku Hue Bridge, který vám zajistí, že bude váš domov řádně osvětlen, ať už se vy nacházíte kdekoliv.

Vyberte si ještě dnes multifunkční inteligentní osvětlení Philips Hue alespoň za 6500 Kč a řídicí jednotka Hue Bridge bude vaše zcela ZDARMA.

Tuto jedinečnou šanci můžete využít od 3. 9. do 18. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.

 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky