Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Ve světle reflektorů - zamilujte si reflektorové lampy!

Kdo z nás by si nechtěl zkusit, jaké to je cítit se jako filmová hvězda? Není nic jednoduššího! I vy se můžete hřát v záři reflektorů i u vás doma. Stačí si jen vybrat.

Kdo z nás by si nechal zkusit, jaké to je cítit se jako filmová hvězda? Není nic jednoduššího! I vy se můžete hřát v záři reflektorů i u vás doma. Stačí si jen vybrat.

Reflektorová světla vtrhla do interiérů jak velká voda a již dlouho se drží na výsluní. Jsou oblíbeným doplňkem pro všechny bohémy a volnomyšlenkáře, kteří si oblíbili retro nebo industriální styl vybavení bytu. Nicméně si nyní můžete radost reflektorovou stojací lampou či lampičkou na stůl i vy. Stačí mít jen vhodný prostor, jak ji umístit a trošku odvahy na to, dát svému interiéru nový dominantní a stylový prvek.

Lucide_Nathaniel
 

S reflektory nebo také světlomety se můžete setkat v automobilovém průmyslu, při osvětlení velkých ploch jako jsou sportoviště či koncertní plochy, u fotografů a nebo právě u filmu. Typické pro reflektorová svítidla je, že zdroj světla (LED nebo halogenová žárovka) je umístěna v parabolicky zahnutém dutém zrcadle. Proud světla se odráží od stěn zrcadla a vytváří silný světelný proud, který si poté můžete nasměrovat, kam potřebujete. U reflektorových lamp je zrcadlo často nahrazeno pouze stínidlem v parabolickém tvaru, které světlo sice odráží, ale proud světla není tolik silný, ale naopak příjemně tlumený.

Ideal_Lux_Stage    Trio_Marc   Lucide_Torchino 

Materiály, ze kterých jsou lampy vyrobeny odrážejí nejmodernější trendy. Najdete zde lampy z kartáčovaného hliníku, chromované, s dřevěnými prvky i lampy vyrobené z betonu. Nejlépe se budou vyjímat ve vintage, retro nebo industriálním interiéru. Rozhodně doporučujeme do lamp tohoto typu použít žárovku s filamentovým vláknem. Filamentové žárovky jsou designové a navíc využívají úspornou LED technologii. Vaší lampě i celému interiéru dodají šmrnc.

trio_No.5Trio_Antverp   Trio_chew


Lampy mohou v interiéru stát v otevřeném prostoru jako zajímavý solitérní prvek a nebo mohou být i funkčně využívány jako osvětlení pro čtení či ruční práce. Každopádně k sobě budou vždy poutat pozornost. Výborně se hodí do větších prostorů, ateliérů, loftů a nebo jiných industriálně zařízených prostorů.

Lucide_Marlowe

 

Stolní lampičky jsou praktickými pomocníky. Lampičky ve tvaru reflektorů jsou navíc i vtipným doplňkem kanceláře nebo pracovny. Nasměrujte si proud světla kam potřebujete a nebo nechte světlo pouze odrážet od zdi. Vytvoříte si tak příjemné tlumené ambientní osvětlení místnosti.

Reflektorové lampičky můžete umístit i na zem. Jsou natolik výrazné, že je určitě nikdo nepřehlédne.

Lucide_Bost    Lucide_Copain   Lucide_Studio
 

Ať už se rozhodnete pro větší stojací lampu a nebo dáte přednost menšímu stolnímu svítidlu, garantujeme vám, že světla reflektorů vás jen tak neomrzí. Užijte si záři reflektorů a pořiďte si domů stylový designový kousek v podobě reflektorové lampy!

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky