Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Vánoční osvětlení v nabídce Dekolamp

Ani se nenadějeme a je tu první adventní neděle. Na náměstích se budou rozsvěcovat stromy, všude se bude linout vůně svařeného vína a vánočního punče a z dálky budou slyšet třeba i rolničky. My vám už teď přinášíme novou nabídku vánočních světel, venkovních řetězů a svítících řetězů na stromeček. 

Ta pravá vánoční atmosféra se světly z Dekolampu

Vanilkové rohlíčky, perníčky a linecké cukroví za vás neupečeme. Nezvládneme ani toliko neoblíbený vánoční úklid. Rozhodně vám ale můžeme pomoct s výběrem vánočního osvětlení k vám domů, do kanceláře nebo obchodů. Svítící ozdoby na stromeček nesmí chybět u nikoho. Jak by pak taky Ježíšek hledal místo, kam složit tu velikou hromadu dárků. I v letošním roce stále vedou klasické svítící řetězy.
Pro milovníky decentních ozdob a designu máme řetězy s drobnými světýlky, které působí jemně. Pokud si potrpíte na výraznější doplňky, tak doporučujeme světelné koule. 
 
Letos se do popředí dostávají také u nás méně tradiční vánoční ozdoby, jako jsou svítící sobi, medvědi a sněhuláci. 

Vánoční osvětlení na dům i zahradu

Svítit nemusí pouze obývací pokoj. Dostaňte kouzelná světýlka i ven. Už několik let je k dostání i venkovní provedení vánočního osvětlení. Nemusíte mít strach z nepříznivého zimního počasí, protože všechna vánoční venkovní světla jsou s minimálním parametrem krytí IP 44. 
Spousta lidí se do vánočního osvětlení domků a zahrad nechce pouštět z toho důvodu, že se bojí veliké útraty za energie. Proto nabízíme výhradně LED venkovní světýlka, která jsou vysoce úsporná
 
Podívejte se na kompletní nabídku vánočního osvětlení a těšte se společně s námi na to nejkouzelnější období v roce.
 
Vánoční osvětlení 2016
 

 

Související produkty

Související články

Inspirace pro vánoční osvětlení
Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře a je také ten správný čas na to, poohlédnout se po vánočních dekoracích. Inspirujte se naší nabídkou vánočních světelných dekorací!
Druhy vánočního osvětlení
Sníh, mráz a Vánoce. A k nim samozřejmě patří i vánoční výzdoba v podobě osvětlených stromků. Jak těch před domem, tak toho s dárky uvnitř.
Další články v Magazínu