Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Prodejna světel v Brně – teď už nás neminete

Pokud se k nám chystáte vybrat si nová světla, nemusíte se bát, že nás nenajdete. Naše prodejna se světly je označena tak dobře, že ji neminete. 

Nové prodejna Dekolamp – centrum moderního osvětlení 

Celou prodejnu jsme výrazně polepili, aby bylo hned na první pohled jasné, že přesně tady seženete ty nejlepší moderní světla. V Brně na ulici Křenová na vás čeká široký výběr interiérového i venkovního osvětlení. Hned přímo u chodníku je poutač, který vás správně nasměruje. Showroom Dekolamp sídlí přímo v přízemí hned za hlavním vchodem

 prodejna osvětlení Brno
 

Jsme tu pro vás i o víkendu 

Od prvního listopadového víkendu pro vás budeme mít otevřeno i každou sobotu od 9-12 hodin. Takže pokud nestíháte přes týden, máte možnost využít této speciální prodejní doby. Těšíme se na vás.


 
prodejna se světly v Brně

Dekolamp - prodejna se světly
Moderní osvětlení v Brně
 

Související články

Jak vybíráme světla na prodejnu?
Víte, že kromě e-shopu si světlo můžete vybrat i na naší prodejně v Brně? V našem showroomu na Křenové ulici pro vás máme téměř 1 000 svítidel, které si můžete osahat a prohlédnout na vlastní oči. 
Porovnání žárovek – novinka v showroomu
V našem showroomu osvětlení Dekolamp Brno máme nově pro naše zákazníky k dispozici přehledný panel se žárovkami. Přijďte se za námi podívat na rozdíl v jejich síle na vlastní oči.
Druhy svítidel a jejich umístění
Připravili jsme pro vás takový malý tahák při hledání správného světla k vám domů nebo do kanceláře. Zorientujte se v široké nabídce svítidel a výběr bude hračka.
Další články v Magazínu