Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Představujeme vám novinky Lucide pro rok 2022

Elegantní linie a originální design v moderním i klasickém podání, kvalitní zpracování a široký sortiment svítidel pro vnitřní i venkovní prostory. Těmito prvky se vyznačuje osvětlení belgického výrobce Lucide. Představujeme vám ty nejžhavější novinky, které si pro vás tento renomovaný producent letos připravil.

Luxusní designový doplněk, který zároveň efektivně svítí

Na světlech Lucide je úžasné to, že ani nemusí svítit a už upoutají vaši pozornost. Je to způsobeno především jedinečným designem, který zaujme na první pohled. Jakmile je ale rozsvítíte, přinesou do vaší domácnosti kromě módního doplňku také příjemné světlo. Ať už tedy sáhnete po závěsném svítidle, nástěnném světle, stolní lampičce nebo stojací lampě, rozhodně nešlápnete vedle. Stačí si jen vybrat podle svého vkusu.

  

Osvětlení v neokoukaném stylu - to je série Lucide Extravaganza

Pro někoho už možná trochu výstřední, ale zaručeně originální - to je rodinka světel Extravaganza. Tato kategorie skrývá osvětlení s nezaměnitelným designem, lampy a lampičky extravagantních tvarů, které si s jinými kousky jen tak nespletete. Můžete si být jisti, že takové osvětlení u vás doma zaujme už na první pohled a vyvolá třeba i vášnivou diskuzi s vaší návštěvou.

  

Venkovní osvětlení do každého počasí

Lucide pro vás v rámci novinek posílil také sortiment venkovních světel. Jde o důkaz toho, že i venku mohou světla dobře vypadat a přesto splnit svůj účel - efektivně svítit a současně odolat nepředvídatelným změnám počasí. Díky vysokému IP krytí tak vaše světla nepřekvapí ani horko a prach letních dní, ani nápory větru, sněhu či deště. Co se týče designu, na své si přijdou příznivci industriálního stylu, které jistě potěší rodinka venkovních lamp Lucide Dudley. Naopak pro fanoušky čistých moderních linií je tu řada exteriérového osvětlení Lucide Zaro nebo Taylor.

  

Novinky Lucide obsahují i množství dalších druhů osvětlení, o čemž se můžete přesvědčit na našem e-shopu dekolamp.cz. Inspirujte se a vyberte si svítidlo, které si najde své místo také u vás doma.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky