Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Osvětlení pro rok 2018

Z roku 2018 si můžeme odškrtnout zatím jen pár dní, ale i tak se už vyrojilo spoustu článků a studií, co že bude letos trendy v osvětlení a celkově bydlení. Podívejte se společně s námi na 5 hlavních trendů.

Z roku 2018 si můžeme odškrtnout zatím jen pár dní, ale i tak se už vyrojilo spoustu článků a studií, co že bude letos trendy v osvětlení a celkově bydlení. Podívejte se společně s námi na 5 hlavních trendů. 

1. Ještě více inteligentních světel

My u Dekolampu jsme se snažili do nabídky získat co nejvíce inteligentního osvětlení již v předchozím roce. Hlavním tahákem bylo a stále je Philips Hue a konkrétně kolekce Black and White. Black and White nás jednoznačně přesvědčil o tom, že se vyplatí myslet nejen inteligentně, ale hlavně také ekologicky a šetrně. A tento směr chceme následovat i letos. Přidejte se k nám a pořiďte si domů inteligentně ovládané osvětlení

2. Design až na prvním místě

Příjemný design, který vás zaujme hned na první pohled a nedá vám spát. Přesně to je cesta, kterou se dává například belgický Lucide a my jsme rádi, že se nám v roce 2017 podařilo zařadit do naší nabídky velikou spoustu jejich produktů. Byli jsme tak jedni z mála u nás a letos hodláme pokračovat. Můžete se tak těšit na další novinky a spolehnout se na to, že i tento trend si nenecháme utéct.

 
Lucide_solo4

3. Útulnost! Pusťte si ji k sobě domů i díky osvětlení.

Loni se snad celou Evropou prohnal jako lavina skandinávský styl. Není snad nikdo, kdo by o něm minimálně neslyšel. Tento šťastný způsob života se k nám vloudil z Dánska a celkově se snaží prodat severský způsob bytí, kdy je naprosto v pořádku, a dokonce žádoucí, užívat si odpočinku, pohodových chvilek, zabalit se do deky, srkat u toho kakao a číst oblíbenou knihu. Stejně tak sem patří touha po krásném domovu a prostředí, ve kterém se budeme cítit jako v bavlnce. 
 
K tomu všemu jednoznačně patří i decentní osvětlení, lampy do čtecího koutku, na noční stolek i do dívčího pokoje. I zde doporučujeme projít si nabídku světel Lucide, protože právě zde najdete spoustu "hygge světel". 

Stojaci_lampa

 

4. V jednoduchosti je síla a krása 

Ano, toto heslo platí i u lustrů a lamp. Pokud patříte mezi ty, kteří dávají přednost decentním nebo téměř žádným vzorům, vystačíte si se základními materiály, tak určitě zajásáte. V roce 2018 totiž budete mít z čeho vybírat. Minimalismus se navíc objevuje právě i ve skandinávském stylu, takže můžete propojit více požadavků na vybavení domácnosti. Co se týče materiálů, tak stále převládá dřevo, kov a sklo. Z barevného spektra si vybere snad každý. Jednoznačně nevyhrává žádná barva, a tak si domů můžete koupit černý lustr, světlo s metalickým leskem i bílou lampu. 

Dekolamp_metal
 

5. Vytvořte si své vlastní trendy 2018

Nebaví vás řídit se tím, co je momentálně IN? Máte svůj názor a baví vás interiérový design? Rádi tvoříte a je vám blízké kombinování více stylů? Pak se vůbec neohlížejte na to, co jste si právě přečetli a vytvořte si svůj domov přesně podle sebe a svého citu. Nebude podle katalogu, ale o to více bude originální a bude mít duši. Tu vaši. A přece vy zde budete žít. Tak se toho nebojte. Dekolamp vám dává zelenou. 

 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky