Výdejní místo - prodejna v Brně je pro vás k dispozici každý pracovní den od 9 do 16 hodin.
Menu
Infolinka
+420 533 533 193
(Po - Pá 9:00 - 16:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Obaly žárovek Philips bez plastů

Značka Philips rozjela projekt, ve kterém se chce zbavit všech zbytečných plastů ve spotřebitelském obalu. Už žádné pěnové vložky a tvrdé blistrové balení do konce příštího roku v rámci iniciativy, která je již v plném proudu.


Philips, světový lídr v oblasti osvětlení, aktivně usiluje o snížení dopadu svých výrobků na životní prostředí. V rámci své obalové politiky společnost již na své obaly používá 80% recyklovaného papíru a od roku 2021 začne s postupným nahrazováním všech plastů v obalech.

Nové balení žárovek

Žárovky Philips tak mají nový obal, bez plastu! Společnost Philips již začala s postupným ukončováním užívání plastů a odstraněním běžně používaných plastových vložek z obalů žárovek. Společnost v příštích měsícíh postupně vyloučí plasty ze všech obalů svých výrobků.

Philips se tím vyhne použití množství plastu, které představuje více než 125 milionům plastových lahví ročně. Nový obal je navíc menší, což snižuje emise uhlíku z dopravy z použitých materiálů o více než 6 600 tun - což odpovídá množství CO2, které dokáže absorbovat 270 000 plně dospělých stromů za rok.

 

Philips si vytyčil za cíl odstranit plast z krabiček, kartonů a balení používaných i pro žárovky a svítidla Philips Hue a další spotřební předměty do konce roku 2021. Ať už jakkoli změříme množství plastů, které nebude mít šanci poškodit životní prostředí, největší světová společnost v oblasti osvětlení se vydala tou správnou cestou jak pomoci přírodě.

Všechny žárovky v novém ekologickém obalu naleznete v naší nabídce, stejně tak ostatní produkty, u kterých k úpravě obalových materiálů dochází postupně. 

Související produkty