Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Novinky WiZ 2022

Máme pro vás nálož novinek chytrých svítidel WiZ, která dokáží opravdu velké věci. Když se tyto jedinečné funkce spojí s elegantním a nadčasovým vzhledem, dostanete komplexní osvětlení pro každou příležitost - ať už jde o večírek s přáteli, lenošení po náročném dni nebo klidný romantický večer jen ve dvou.

WiZ - chytré svícení pro maximální pohodlí

Ať už chcete svítit všemi barvami nebo vám stačí možnost měnit odstíny bílého světla, řada chytrých světel WiZ splní všechna vaše přání. Kromě inteligentních funkcí jako změna intenzity nebo barvy světla získáte opravdu efektivní a úsporné osvětlení. Postará se o to moderní LED technologie, díky které šetříte energii i domácí rozpočet. Současně LED světla dosahují vysoké svítivosti a mnohem delší životnosti než klasické typy žárovek.

Pro maximální pohodlí vám k ovládání stačí domácí Wi-Fi síť a váš chytrý telefon s příslušnou WiZ aplikací, která je zdarma. Třešničkou na dortu je také fakt, že oproti konkurenčním druhům chytrého osvětlení nepotřebujete k přidání a ovládání dalších světel WiZ dokupovat žádné další externí zařízení, jako jsou můstky / bridge a podobně. Stačí jen váš telefon s nainstalovanou aplikací a router v rámci vaší domácí Wi-Fi sítě. Díky internetovému připojení můžete svá světla ovládat z telefonu i na dálku, třeba z práce. Vše tak máte doslova ve svých rukou.

Od žárovek až po komplexní inteligentní světla

Kromě chytrých žárovek s možností měnit intenzitu či barvu světla v našem sortimentu nově najdete také komplexní druhy osvětlení s integrovaným LED zdrojem. Zabudovaný světelný zdroj vám poskytne řadu chytrých funkcí a současně se díky němu už nikdy nebudete muset zatěžovat výměnou žárovek.

  

Vyberte si například stylové ultra tenké stropnice, které vám poskytnou více prostoru nad hlavou a současně jsou stmívatelné. Kromě toho u nich můžete měnit i barvu světla - od teplé bílé pro snazší odpočinek, až po studenější bílé světlo, které naopak podpoří vaše soustředění.

Abyste měli možnost si světlo nasměrovat, kam zrovna potřebujete, najdete u nás také bodové stropní osvětlení, které vám kromě možnosti stmívání a změny barvy bílého světla může nabídnout také barevné RGB osvětlení. Vytvořte si doma konečně světelnou kulisu doslova podle svých představ.

Pro výběr ideálního světla přímo pro vás si neváhejte prohlédnout také kousky od dalších renomovaných výrobců na našem e-shopu dekolamp.cz. Kdybyste si s výběrem náhodou nevěděli rady, naši specialisté už se těší na vaše dotazy na adrese info@dekolamp.cz.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky