Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Nepřímé osvětlení

Lampičky vám posvítí přímo na konkrétní místo. Co když ale toužíte po nějakém nepřímém osvětlení, které dodá světlo, ale jeho zdroj je skrytý?

Proč nepřímé osvětlení?

Nepřímé osvětlení se v posledních letech stává větším a větším hitem. A to jak v bytech a domech, tak třeba v podnicích. Funguje na principu odrazu světla například od stropu nebo stěny. Samotná nepřímá svítidla jsou skryta a právě díky odrazu osvětlují požadovaný prostor. V místnosti pak nevznikají žádné stíny a dlouhé světelné linie budí pocit prostornosti. Díky nepřímému osvětlení váš pokoj získá moderní nádech a vy se budete cítit, jakobyste se ocitli několik let vpřed.

nepřímé osvětlení zdi

Druhy nepřímého osvětlení 

Jako nepřímé osvětlení můžete vlastně použít nejrůznější druhy světel. Vždy musíte dbát na pravidlo, že samotný zdroj světla musí být skrytý, aby osvětloval prostor za pomoci odrazu. Nemusíte svítidla umisťovat jen do koutů, do kterých nejde vidět. Můžete totiž velmi efektivně využít i sádrokarton a například LED zápustná světla nebo zápustné a podhledové bodovky. Díky široké nabídce různých světel se tak vaší kreativitě meze nekladou a nepřímé osvětlení můžete zakomponovat do nejrůznějších prostor, u kterých toužíte po dojmu většího prostoru. 

nepřímé světlo

Související produkty

Související články

Nejlepší osvětlení do pasivního domu
Pasivní domy bychom mohli charakterizovat snahou o šetření energie k vytápění. A do domu, který efektivně využívá teplo pak také logicky patří zdroje světla, která jsou co nejvíce účinná.
Romantická světla
Romantické osvětlení je tím pravým do pokojíků mladých slečen nebo tam, kde chcete navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru. Využijete je také v obýváku, ložnici nebo ateliéru.
Osvětlení do obývací části
Obývací část patří k jednomu z "nejvytíženějších míst" v domácnosti. Schází se zde celá rodina a určitě zde i vítáte své návštěvy. Proto si toto místo zaslouží správně zvolené osvětlení.
Další články v Magazínu