Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

-15 % na novou značku Trio – odměna pro všechny registrované uživatele

Představujeme vám novinku v naší nabídce – jednoho z největších evropských výrobců dekorativních svítidel – značku Trio Leuchten. V jejím sortimentu najdete přes tři tisíce druhů osvětlení – to vše u nás na Dekolampu. Zaručeně si vyberete, ať už hledáte moderní designové kousky, nebo klasické osvětlení pro interiérové i venkovní použití.
 

Sleva Trio Dekolamp

Odměňujeme všechny registrované uživatele – nakupujte se slevou 15 %

Na celý sortiment osvětlení a svítidel značky Trio získáváte nyní slevu 15 %. Stačí, abyste byli našimi registrovanými zákazníky. Pokud jimi ještě nejste, stačí se zaregistrovat. Je to jednoduché a odměnou za pár kliknutí vám bude sleva 15 % na všechny výrobky této značky. Pozor ale, akce platí jen do 31. 3. 2019!

Jak získat slevu, pokud nejsem zatím registrovaný?
  1. Na hlavní stránce e-shopu  využijte registrace pomocí ikony (postava)  Zaregistrovat se → vyplňte osobní/firemní údaje → doporučujeme zakliknout políčko "Zasílat novinky z e-shopu", díky čemuž budete vždy v obraze a budou vám chodit informace o slevách, akcích a novinkách i zajímavostech v nabídce → Registrovat uživatele. 
  2. Zkontrolujte svůj e-mail.
  3. Přihlaste se do svého účtu pomocí registračního e-mailu a svého hesla.
  4. Po přihlášení budete mít všechna světla značky Trio s 15% slevou. Sleva se u všech produktů načte automaticky.
Registrace nového zákazníka


A pokud už svůj účet u nás máte, jednoduše se přihlaste a můžete nakupovat. Dlouho ale nečekejte, 15% sleva na TRIO platí jen do konce března 2019.

 
Přihlášení uživatele Dekolamp
 

Co vám Trio nabízí?

Téměř 30 let prověřené německé kvality za skvělé ceny a celou řadu produktů, s kterými snadno vybavíte celý dům i kancelář. Mezi nimi najdete například:

Chci nakoupit světla Trio ←

Malá ukázka ze sortimentu níže:

Související produkty