Hledáme vedoucího prodejny svítidel - Brno

Firma  Dekolamp s.r.o. je česká firma se sídlem v Brně. Zabýváme se prodejem širokého sortimentu osvětlení a světelných zdrojů.

Popis pozice

Úkolem vedoucího prodejny je dohlížet na kompletní provoz prodejny a prodej, obrat a rentabilitu obchodu. Stará se o dodržování předepsaných postupů a pravidel pro chod obchodu. Zodpovídá za uzávěrky a inventury zboží, vede a motivuje, pečuje o obchodní, organizační a personální procesy. Zodpovídá za vystavené zboží a zákaznický servis.

Náplň práce:

  • obsluha a administrace webových stránek a prodejního systému
  • prodej a výdej zboží, obsluha zákazníků
  • příjem a kontrola dodaného zboží
  • přebírání reklamací zboží od zákazníků
  • řízení skladových zásob na prodejně
  • obsluha pokladny a pokladního systému
  • koordinace práce prodejců a dohled nad jejich činností
  • spoluúčast na inventurách
  • péče o prostor prodejny a skladu

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • aktivní znalost práce na PC
  • anglický jazyk na komunikační úrovni - výhodou
  • zkušenosti s vedením menšího kolektivu
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • aktivní pro-zákaznický přístup
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • spolehlivost, samostatnost, důslednost, flexibilitu
  • Praxe na obdobné pozici vítána.

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • odpovídající mzdové ohodnocení 20-25 000 Kč/měs. hrubého
  • odměny z dosažených výsledků
  • zaměstnanecké benefity, stravenky
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracoviště Brno
  • zaškolení
Kontakt: machova@dekolamp.cz
Nástup: možný ihned